| AleAle543 a întrebat:

Am ocazia să îmi iau alt telefon, dar nu știu ce sa aleg dintre iphone 5s și Samsung galaxy j7. Am întrebat niște prietene și ele au avut păreri împărțite. Vă rog să mă ajutați! Mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti obisnuit(ă?) cu Iphone-urile (ai mai avut, stii ce primesti si ce iti e restrictionat) iti poti lua Iphone. Daca nu, mai bine nu il lua fiindca nu ai atat de multa libertate ca pe Android (nu poti instala aplicatii descarcate de pe internet, doar daca faci jailbreak...)

| OnePiece a răspuns:

J7. Ecran de 5.5'', capac de plastic detasabil, camere mai bune, performante decente (mai slabe ca la P9 lite dar ok).

| BeSmart17 a răspuns:

Mai bine j7