| klau95 a întrebat:

Am pierdut incarcatoru la un telefon se mai gaseste la vreun magazin daca ma duc cu telefonul sa-mi dea incarcatoru de care am nevoie? Cine stie unu prin Bucuresti daca exista si cam cat costa un incarcator big grin

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti merge la obor in magazin și i ti cumperi un adaptor (ăncărcător)universal care are mufe pentru toate tipurile de telefon, si nu e scump este pînă in 50 de lei, funda?

| klau95 explică (pentru CristiDinBucuresti):

500 de mi un incarcator?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru klau95):

Da, eu am luat anul trecut cu 25 lei un încărcător care are toate mufele pentru orice model, ți se pare scump? Vezi atunci cît este originalul. Poate la piață la zona 6 unde vînd ăiaa pe șină cabluri de net si coaxiale să fie m ai ieftin, sau în tîrg.

| gir861 a răspuns:

Funcție de marca și modelul telefonului tău găsești încărcător la magazinele de telefoane mobile sau la service. Nu ai specificat ce telefon ai, ca să-ți pot spune cam ce ai putea găsi.

| TrolI a răspuns:

Poti oricand sa te duci la un second, GSM, sau sa-ti comanzi unul de pe net... Okazii, sau stiu eu.

| miriam67 a răspuns:

Du-te la magazinul de la care tiai cumparat telefonul si explica-le ca s-a intamplat, sau daca nu intreaba si u in stanga in dreapata poate gasesti niste persoane care vand telefoane furate, la ei vei gasi sigur incarcatror pentru telefonul tau si va fi si mai ieftin