| Saitam a întrebat:

Salut,am placa de baza "Asus P5G41T-M LX3, Socket 775" si vreau sa stiu daca este compatibila aceasta placa video cu placa mea de baza "Sapphire AMD Radeon HD 5450, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA, Silent Cooling"!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da, este perfect compatibila cu acea placa de baza.

| AndreyFsk a răspuns:

Ai mufa Pci ex x16? Socketul este pentru procesor nu are treaba.
Si banuiesc ca vrei gaming, placa asta e foarte slaba pentru jocurile actuale, nu zic de memorie, ma refer la biti, cauta ceva cu cel putin 128 biti.