| membrucac a întrebat:

Salut am placa de baza g31d-m7 si am 2gb instalati mai poti adauga inca 2gb eu as vrea sa cumpar asta:
http://www.emag.ro/......D7P6RMBBM/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti adauga inca 2 Gb insa trebuie sa tii cont si de frecventa celor vechi. Placa ta suporta DDR2 667/800 MHz. Daca cele vechi sunt de 800 Mhz este bine. Daca nu ai dat-o in bara. Atentie!

| Salontanul a răspuns (pentru membrucac):

N-am de unde sa stiu cum arata memoria anterioara. Daca are aceleasi caracteristici (frecventa) cu aceasta este bine.