| Popa482 a întrebat:

Salut! Am plătit mai multe facturi(Digi, Apa, Electica) la Pay Point în data de 17 iulie. Toate plățile au fost confirmate, incluzând o factură de la Electrica, în schimb cealaltă factură apare până în ziua de azi că fiind neplătită. Ce trebuie să fac în situația de față?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai platit-o mai tarziu, dupa ce ti s-a emis urmatoarea factura.

| Popa482 explică (pentru darrio2007):

Nu este adevărat, nu s-au mai emis facturi, plus că trebuia să fie afișată efectuarea plății

| LuluOneMillion a răspuns:

De aia trebuie sa pastrezi chitanta in orice caz.