| GheorgheDumitru a întrebat:

Salut
am primit actualizare la android 5.0.1 pe galaxy s4 prima data si dupa pe note 4
de ce pe falaxy s5 nu a aparut inca?

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Eu am IOS si se intampla acelasi lucru, pentru ca atunci cand se trimit actualizarile..nu se trimit in acelasi timp la toata lumea, se trimit treptat..care sunt criteriile nici eu nu stiu, ar putea si o diferenta de cateva zile chiar si de 1-2 luni (mie mi s-a intamplat odata asta) dar in cele din urma se trimit la toti.