| bodyguardsmecher a întrebat:

Am primit de la Rds un router wifi si l-am pus la PC, insa nu stiu sa-l configurez sau cum sa ma conectez cu el la net pe PC si ce trebuie sa fac.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Afla adresa de la router. Poti sa te orientezi(partial) dupa http://essentialroit.blogspot.ro/......oerds.html

| Caracter3 a răspuns:

E un buton in dreapta! Apasa pe es si mai stai 5 minute!

| LosT8 a răspuns:

Ar trebui sa fi primit un CD, pui cd-ul in PC si urmezi pasii de acolo, daca ai nevoie de internet sa cauti ceva in timpul acela iti recomand sa cauti dinainte, cum ar fi porturile sau ce-ti mai cere pentru ca in timpul instalarii cablul de internet trebuie sa fie conectat la router.