| Pietricel a întrebat:

Am primit o camera Toshiba camileo p30. Am pus-o la incarcat, si am scos-o dupa vreo 3 ore. Si nu se deschide, nici cand e doar pe baterie, nici cand e cu firul.

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Manual de utilizare nu are? Cred ca nu o deschizi cum trebuie.

| dannyel86 a răspuns:

Aici ai manualul, cu toate paginile sale:
http://www.manualsdir.com/manuals/488920/toshiba-camileo-p30.html?page=8
Eu as fi incercat s-o pornesc cand am primit-o, ca sa ma asigur ca totusi e functionala.
E primita drept cadou? Sau ai facut comanda pe net?
Daca e din magazin, o returnezi si se verifica functionalitatea acesteia, conform garantiei.

"How do I charge battery?
Computer will not charge battery when connected. You must use ONLY the supplied AC charger.
Camcorder must be turned OFF; blinking light confirms charging, but light is constant when charging has been completed."