| JuLien a întrebat:

am primit odata cu placa de baza un cd cu Norton Internet Security.
este bun ca antivirus, sau mai bine as pastra un AVG Internet Security?

--multumesc!--

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Norton este un simplu antivirus! (licenta pe un an 28 euro aprox)
AVG Internet Security pe langa ca este si antivirus iti mai protejeaza si reteaua de internet!(la AVG ai 2 in 1 : antivirus pc + antivirus retea) (licenta pe un an 60 euro aprox)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si inca ceva la Nortonul acela (care l-ai primit)mi se pare ca ai licenta pe 3 luni - atat!

| ταξιδιώτης a răspuns:

E bun insa consuma multe resurse si este trial.Ramai la AVG.

| Kattan a răspuns:

Pastreaza AVG. Nu o sa observi diferenta.

| Tibi_9863 a răspuns:

Eu zic sa iei Microsoft security essentials asta il am eu acum sau avastu nu vrea multe resurse

| ynna93 a răspuns:

Am avut si eu norton.acum folosesc avast.dar sincer sa-ti zic mi-a placut si vechiul` antivirus.tongue