| danrebelu2008 a întrebat:

Salut am problema cu Adobe flash player la jocuri si unele siteuri l-am instalat dar tot spune "Oops! Flash Version 11.1 or higher is required. Try refreshing the page." ca nu merge am instalat versiunea 12 ce pot face folosesc google chrome

15 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Chrome are deja flash. Nu trebuie sa instalezi altul. Toate update-urile flash in chrome sunt automate.
Descarca asta pe care il poti folosi
1 luna si dezinstaleaza Adobe Flash cu el :
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml
- Dupa atatea instalari, ai cam dat registrii peste cap. Descarca asta gratis si fa o curatenie complete cu el si optimizare:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Opresti PC-ul 1-2 min.
Pornesti, cureti inca o data. Restart.
Instaleaza Firefox:
http://www.softpedia.com/......-5787.html
(var.stable)
si Adobe Flash:
http://www.filehippo.com/download_flashplayer_firefox/

| awspam a răspuns:

Eu folosesc versiune vechie de flash player si n-am treaba intra dac e la mine pe hamatchi only_if_i pass 123 si ti dau eu asta mea ca merge n-am treaba

| danrebelu2008 explică (pentru awspam):

Dai un id de contact skype mess facebook?

| awspam a răspuns (pentru danrebelu2008):

Nu imi spune ce si tu esti pe tableta de nu te lasa

| george232323 a răspuns:

Hmmm, e o problema des intalnita de mine mai ales si nu cred caar trebui sa apara mai ales la tine ca folosesti Chrome, eu folosesc Opera si apare des. Chiar nu stiu care ar fi solutia.

| sebykz a răspuns:

Incearca sa iei 11.1!

| danrebelu2008 explică (pentru sebykz):

Nu ma lasa sp ca trebuie sa instalez 12 ca am incercat

| sebykz a răspuns (pentru danrebelu2008):

Ia-l de pe un site oficial!

| danrebelu2008 explică (pentru sebykz):

De pe oficial l-am luat de 60 ori laughing de 3 zile il tot iau si nu merge

| sebykz a răspuns (pentru danrebelu2008):

Intra in control panel, internet options si sterge cookies.
Dupa ce instalezi Adobe, dai rr la pc si revin-o cu un raspuns!

| sebykz a răspuns (pentru danrebelu2008):

Daca niciasa, ia versiunea 11.8.800

| danrebelu2008 explică (pentru sebykz):

Nu mersera

| sebykz a răspuns (pentru danrebelu2008):

Incearca 11.8.800!

| danrebelu2008 explică (pentru sebykz):

Am incercat l-am instalat si imi da sa il reactualizez

| sebykz a răspuns (pentru danrebelu2008):

Atunci ia din nou Chrome...
Alta idee nu mai am!