| ekkk a întrebat:

Salut
Am probleme cu cipul wifi
Si am fost la un gsm si a zis ca il poate face dar sunt șanse 80% sa se spargă procesorul
E adevarat?
Am înțeles ca cipul ala trebuie încălzit si e lângă procesor

Răspuns Câştigător
| kraftwerk1991 a răspuns:

Daca foloseste un cleste si un ciocan da il poate sparge. Am lucrat in domeniu si pot spune ca 80% sunt minciuni la orice service .....mai ales daca nu stii despre ce este vorba

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Da, se dezlipeste cu aer foarte fierbinte care nu poate fi canalizat perfect intr-un loc. Eu am avut probleme cu cititorul de SIM la un HTC. Aceeasi situatie.