| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am probleme cu un laptop care are wind7 pe el...imi porneste aparea fereastra de la window si dupa aceea apare cursorul pe un ecran negru, am cautat pe internet si se numeste ceva de genul BLACK SCREEN- DEATH. dar la majoritatea au rezolvat-o facand ctrl alt delet si intrand in task manager si au setat ceva chestii... insă mie nu mi merge ctrl alt delet am vazut ca si alti au intimpinat ideea asta, stie cineva ce i de facut?

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ctrl alt si f1 in continuo miscare f1

| Ax3LdeV a răspuns:

Ctrl alt delete apoi in task manager dai new proces apoi scrii explorer.exe

| AmaTor_UrasTe_1998 a răspuns (pentru Ax3LdeV):

. nu merge ctrl alt delete, apas pe ele si in zadar nu-mi ia functia asta