| AvramovC a întrebat:

Am pus cardul meu in alt telefon iar cand l-am pus in telefonul meu din nou mi s-au sters fisierele.De ce? Si cum as putea sa le mai recuperez daca se poate.

1 răspuns:
| condurachevyctor a răspuns:

Am patit si eu asta si nu stiu de ce, dar stiu cum sa recuperezi datele de pe el. Daca ai smartphone conectezi telefonul la PC si la telefon selectezi disk drive, si o sa-ti apar la PC in My computer un nou disk space numit G si daca il deschizi gasesti tot ce aveai pe card, dupa care scoti cablul de date de la PC si astepti 5 minute cu telefonul blocat, cand il deschizi si umbli prin meniu o sa-ti regasesti aplicatiile de pe card si in galerie o sa-ti gasesti poze (si toate chestiile de pe card).
Sper sa iti mearga, la mine a functionat, BAFTA!