| Alex9747 a întrebat:

Salut,am reinstalat recent windowsul pe laptop, iar din 4gb ram imi utilizeaza doar 3, 48.Ce pot face pentru a folosii toti ramii? Vreau sa mentionez faptul ca windowsul este pe 64 bit.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si placa video cu ce vrei sa mearga?

| Alex9747 explică (pentru K0sti):

Inainte sa reinstalez windowsul imi folosea cei 4gb in totalitate.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Alex9747):

Inseamna ca nu ai placa video integrata sau ca aceasta foloseste foarte putin din ram (32MB).
Problema poate fi din cauza ca acum ai windows 32bits.

| K0sti a răspuns (pentru Alex9747):

Dar nu ar fi mai bine sa pui tu mana sa citesti, decat sa pui intrebari?
http://bfy.tw/4FzI