| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am reinstalat windowsul si nu mi se aude sunetul am instalat driverele de pe cd-uri si chiar am luat si de pe net si tot nu.sad mixeru imi arata ca am sunet dar nu se aude ma poate ajuta cineva?happy

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poate fi de la drivere.

| ROB3RT89 a răspuns:

Incerca slimsdriver, asta sa fi sigur ca instalezi driverele de care ai nevoie! Poate ai instalat un system de operare pe 64 biti sau trebuie sa configurezi placa de sunet!

| eandopuncttk a răspuns:

Nu cumva ai placa de aia hoata. si cand bagi o mufa in ea iti apare pe ecran sa selectezi ce anumea ai bagat?

| later a răspuns:

Poate driverele nu sunt bune...eu am cd cu last XP,cu drivere incluse,mai uita-te odata, daca nu, mai cauta pe net

| mihaimos3 a răspuns:

Poate trebuie sa aprinzi boxele

| stefanutz05 a răspuns:

Pai asculta daca pana acum a mers driveru acela de pe cd, poti avea probleme si cu placa de sunet.