| BogdaneluD a întrebat:

Salut, am schimbat cooleru de la procesor si l-am scapat pe placa video si imi apar niste dungi, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Lovitura cred ca a cauzat ceva soc mecanic si ai rupt niste contacte/trasee/circuite Din pacate daca apar artefacte inseamna ca ai nevoie de alta,

| BogdaneluD explică (pentru danutzu96):

Spunea cineva ca trebuie facut din nou programare

| danutzu96 a răspuns (pentru BogdaneluD):

Nu ai ce programare sa ii faci, e dinstrus fizic ceva la ea. Scoate-o si uitate foarte atent la locul unde a cazut si vezi daca ai componente smd picate sau trasee intrerupte.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat