| Elefteropulus a întrebat:

Salut am si eu 2 sisteme audio, o combina Panasonic (mai veche) si o boxa Sony ExtraBASS gtk-7b, amandoua au aproximativ 70w si vreau sa le conectez pe amandoua la pc.
Am incercat cu un splitter si merge dar au un delay/lag intre ele (adica din boxa Sony iese sunetul mai repede)
Sony are si functie de iesire RCA si am incercat si asa,sa treaca sunetul prin boxa Sony si apoi sa ajunga la combina dar acelasi rezultat!
Poate are cineva habar cum sa rezolv, multumesc!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

De ce nu o laşi doar pe aia cu rca? 70 de w. eu zic că e suficient.

| Elefteropulus explică (pentru mudokins78):

Pai ma gandesc sa le pun in directii diferite in camera ca sa se faca un fel de surround! happy