| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu abonamentul "home net duo 18" de la Orange, sunt curios daca la sfarsitul lunii cand primesc din nou traficul mi se adauga si cel ramas. Gen, raman 18 gb si mai primesc 100 lunar, se adauga? ( 118gb) Va multumesc!

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si eu am abonament de net doar la Vodafone si in fiecare luna primesc acel trafic de net si daca mai am nu se adaugă si netul pe care nu l-am consumat. Oricum trebuie să scrie in contract.

| kidu21m a răspuns:

M-am informat si traficul nu este reportabil, multumesc frumos!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Intr-adevar, nu se reporteaza traficul de internet neutilizat. Aici https://www.orange.ro/servicii-fixe/home-net/abonament-home-net-4g/ gasesti detalii despre abonamentul tau. Aceasta informatie se afla in sectiunea "Intrebari frecvente", la intrebarea "Unde si cum pot utiliza traficul de internet inclus?".

O zi buna,
Orange Helper