| Madalin_Madalin_1999 a întrebat:

Am si eu ceva in cap. Cu pot face un player dintr-o Sursa PC si un cd-rw? Va rog ajutati-ma ca am incercat si tot nu se aprinde cd-rw am facut si punte la sursa sa o pot porni si am conectat mufa cu 4 pini cea de alimentare la cd-rw si tot nu porneste. Multumesc

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ce vrei tu nu prea e posibil decat daca ai avea o unitate optica super super antica care sa fie cu jack de 3.5 mm inclusa si sa fie capabila sa redea cd audio individual.
dar... de ce nu cumperi ce iti trebuie si te complici cu improvitatii?

| Madalin_Madalin_1999 explică (pentru sltlp):

Exact am o unitate optica super antica jack de 3.5 mm inclusa dar nu porneste cand bag alimentarea

| sltlp a răspuns (pentru Madalin_Madalin_1999):

Pai ai pus un cd in ea? Sursa aia sigur merge? Adica daca masori tensiunea din molex da ceva?