| WakeVkD a întrebat:

Am si eu doua boxe Philips, le am de cativa ani buni, au fost la o combina si mergeau am2 perfect... una dintre ele nu mai merge decat foarte foarte incet, si am observat ca in locul ala unde se lipesc firele de difuzor pe una dintre alea are ca un fel de condenzator doar ca e cubic. Probabil s-a defectat acel condensator (sau ce o fi)? Daca nu o leg prin acel "condensator" ci o leg doar asa, se aude le fel. Ce e de facut!?!?

1 răspuns:
| FASTFURIOS a răspuns:

Pune-i alt condensator sau incearca-l pe cel de la boxa buna si pune-l la cea care ai probleme sa vezi daca iti face la fel.