| Ionelarebela a întrebat:

Salut.am si eu mare nevoie de ajutor. vreau sa fac un video pe computer sa pun niste poze de-ale mele si o melodie care imi place.am nevoie de un program. doresc si eu link-ul de unde sa-l descarcat si pasii cum sa-i folosesc.pls. ofer fundita:*happy

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Windows Movie Maker. Il ai in calculator. Uite-te in start>All programs

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Http://picasa.google.ro/

uite, eu pe asta fac video sau fac pps ( power point pe care trebuie sa il ai in PC)
la picasa: scrie jos "movie" si dai click, in partea dreapta o sa iti apara mai multe chesti si acolo sus unde scrie movie, sidle, clips iti alegi ce vrei sa faci
pentru inceput eu iti recomand sa dai la "clips" si iti alegi pozele, deupaia daca dai la movie iti alegi : melodie ( este prim optiune si scrie load...) si la slide apesi pe poza si scrie ce text vrei tu ( si alegi culoare, felul in care scrii etc...)
la power point e mai greu de explicat asta eu am invata la scoala in clasa a6a :D

| papone a răspuns:

Un program fffff. bun si free este "photoStage Slideshow Producer"! Succes!