| anonim_4396 a întrebat:

happyAm si eu nevoie de ajutor de "specialitate". Vecinul meu mi-a dat unitatea sa ii instalez Windows-ul din nou deoarece nu ii mai pornea... exact asta am si facut,el a spus ca ii trebuiesc fisierele din Local Disk D,asa ca nu m-am atins de partitii,le-am lasat intacte, am instalat Windows-ul frumos, drivere la fel iar cand sa intru in D am avut surpriza ca toate fisierele si folderele sa fie "verzi"(numele lor ma refer), fenomen pe care nu l-am mai intalnit!laughingAm dat eu acolo la fisiere in proprietati sa le decryptez insa in zadar, imi decripteaza doar folderele nu si fisierele de tip :mp3, txt, jpeg etc., la astea imi da eroare, nu pot nici sa vad pozele, nici muzica nu merge si nu merg nici copiate sau mutate!straight faceCe as putea sa fac, din cate am vazut pe cateva forumuri e destul de grava treaba?straight faceAs vrea o solutie daca se poate sa decryptez acele fisiere care imi da eroare! Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sincer sa fiu nu am mai intalnit eroarea asta, asa ca nu stiu ce sa spun. Mai bine ma abtin. Oricum nu cred ca conteaza SP2 sau SP3. Nu cred ca tine de service pack.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incearca sa le redenumesti.

| CannabisFan a răspuns (pentru K0sti):

Mdaaa.....eram sigur ca daca le redenu
mesc nu are niciun rost dar totusi...am incercat!laughingstraight face

| K0sti a răspuns (pentru CannabisFan):

happy Ce sa zic. Trebuia facuta si incercarea asta. Asa e, cand e sa vina beleaua...

| CannabisFan a răspuns (pentru K0sti):

Aaaa....si am uitat totusi sa specific si ce OS am instalat, este un XP Professional SP3, data trecuta a fost instalat un SP2 pe aceasta unitate (Cred!).Si in final, un detaliu foarte important, cand debifez "encrypt contents" si dau save imi apare eroarea aceasta: "Error Applying Attributes - An error occurred applying attributes to the file: D:\fisier.mp3 Acces is denied."

| CannabisFan a răspuns (pentru K0sti):

Nu-i nimic, multumesc totusi ca ai incercat sa ma ajuti!happyTrebuie sa aflu cumva sa de la cineva!laughing

| K0sti a răspuns (pentru CannabisFan):

Pentru putin!

| K0sti a răspuns (pentru CannabisFan):

Sincer sa fiu nu am mai intalnit eroarea asta, asa ca nu stiu ce sa spun. Mai bine ma abtin. Oricum nu cred ca conteaza SP2 sau SP3. Nu cred ca tine de service pack.

| Cuceritoru22 a răspuns:

Nai ce sa le faci,laughing o fi avut un virus grav