| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu nevoie de ajutor vreau sa imi dechid un post de radio online am hosting am servere am domeni dar as vrea ca site sa fie o sectiune cu dedicatii cum pot face sa ca ascultatorii mei sa posteze dedicatiile lor direct pe site?!? va rog ajutati-ma dau fundita

7 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Fi atent. daca ai deja site.intra pe google si scrie.free shoutbox.
apoi iti vei creea o casuta cu numele pe care il vrei si iti va genera un coddai copy si paste in site-ul tau si gata ai un chat unde se pot posta dedicatii

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Fa-ti rost de un script de chat!

| tutorialevideo a răspuns:

Www.tutorialevideo.info este tutorial cum sa faci toate astea

| marianbogdan a răspuns:

Exista un script de dedicatii live cum am eu aici http://www.partyradio.ro/dedicatii/ daca vrei da-mi add pe ym bodo. oficial si iti dau acest script

| anonim7 a răspuns:

Nu ma ajuta nimeni!?
pls am nevoie de ajutor

| bogdancosepa2015 a răspuns:

Daca ai nevoie de server radio gratis cu activare imediata dupa inregistrare poti lua de aici http://servereradio.info