| elenabianca23 a întrebat:

Am si eu nevoie de o aplicatie prin care sa aflu cine m-a sunat cu nr ascuns. In afara de una TrueCaller deoarece am încercat si nu merge.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci o reclamatie la politie. Singura cale, aplicatii minune din astea nu exista

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca TrueCaller iti arata exact cine te suna? Nu este inca o asemenea aplicatie.

| Bogdan70001 a răspuns:

Astfel de smecherii existau in urma cu ceva ani cu ajutorul unor website-uri care chiar functionau, dar acum in 2018 nu mai exista astfel de metode... daca este vorba de o amenintare sau ceva periculos, politia de poate ajuta
-------------------------------
Funda?

| Nevroza a răspuns:

Inca nu s-a inventat