| ValentinRaboj00 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. In momentul de fata am un laptop Asus, un laptop mic de birou nu foarte puternic. Acum ceva timp am reusit sa-i sparg display-ul. Pentru o perioada de timp am reusit sa il folosesc conectat la un monitor, dar recent nu a mai mers "smecheria". Am reinstalat windowsul pe hard-ul laptopului ( folosindu-ma de un calculator ) dar problema ramane aceeasi. Exista o solutie sa imi detecteze iar mnitorul? Poate un program pe care il pot instala in hard-ul laptopului? Dau funda

1 răspuns:
| emipenet a răspuns:

Salutare! Problema este cu monitorul, poate s-a stricat, incearca sa chemi in specialist, el va sti cel mai bine sa ti-l repare, noi nu putem face nimic pentru ca nu am vazut calculatorul, scuza-ma!
funda?