| tr3ig a întrebat:

am si eu nevoie de un sit pe care sa pot stoca 150 de giga pentru cateva saptamani! cine ma poate ajuta!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La ora actuala, Google Drive are ceea mai mare capacitate de stocare online gratuit, de 15Gb.
Contra cost, insa, se pot inchiria spatii si mai mari.
Mai ai 2 alte solutii: folosesti pentru stocare un hard disk (extern sau intern) sau, daca vrei sa ai acces de la mai multe locatii, iti instalezi un calculator propriu pe post de server sau il accesezi cu un program de accesare de la distanta (de exemplu: TeamViewer).

| Betty12345678 a răspuns:

Google drive

| nukemdfkz a răspuns:

OneDrive, Mega

| Zamfira2sweet a răspuns:

Arunca un ochi aici: http://www.mocasoft.ro/? s=GB
si vezi care din acele promotii mai sunt valabile, cu siguranta ai sa gasesti una buna!