| NLuciF a întrebat:

Am si eu niste intrebari legate de unitatea asta :
http://www.altex.ro/......b-free-dos

1.Merita banii? Este destul de buna?
2.Imi ruleaza GTA 5 / FIFA 16 / CS:GO / COD macar pe medium?
3. Daca este Free DOS, cat ma costa sa ii instalez Windows 7/8 pe ea?

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Este foarte bun, eu zic ca merge Gta 5 pe high si daca filmezi(gta 5 are cele mai mari grafici dupa parerea mea)si cu windows-ul daca nu ai un prieten sa il instaleze ar costa cred ca 100 RON maxim sa instalezi

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu merita!
Care este bugetul tau maxim?

| alii98 a răspuns (pentru CPAElites):

Cum sa nu merite? daca nu filmeaza il tine ani buni cu grafici mari

| CPAElites a răspuns (pentru alii98):

Esti nebun?
Cu banii aia isi cumpara un pc pe componente.
I5 + GTX 960 OC care este muult mai performant decat petarda aia preasamblata.