| Lupu_Catalyn_1993 a întrebat:

Am si eu no problema legatario de un laptop Toshiba sa stinsa brusc si Nu se mai aprinde su nici o forma, prácticamente e,, mort,, ce pot face? Sa fie Oare problema de la in carca totul laptop ului? Un raspuns sau o soluție va rog

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cred ca s-a ars vreo piesa din interiorul laptopului sau e virusat, dar iti recomand sa duci laptopul la un service autorizat ca sa-ti faca autodiagnosticare automata ca sa detecteze sursa defectiunii! daca ai un certificat de garantie valabil du-l la un magazin pe care l-ai cumparat laptopul impreuna cu buletinul de identitate si bonul valoric de la casa magazinului ca sa duca in reparatie la specialisti!

| Lupu_Catalyn_1993 explică:

Multumesc de solutie, din pacate garantia a expirat de ceva timp.