| George12356456 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare adresată posesorilor de IPhone.
Pe voi nu va deranjează acel lag când doriți sa ieșiți din aplicație și aceasta continua sa se miște?
Eu am XR și ma gândeam ca a început sa prindă el lag, însă am testat in magazin iPhone 12 și 12 pro MAX și fac la fel. Mi se pare bătaie de joc sa dai atâția bani pe un telefon și sa facă așa. Înainte de ultimul iOS tot la fel făcea?
Ofer funda!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nici nu știu la ce lag te referi laughing) dovada a cât mă deranjează și cât am observat.

| George12356456 explică (pentru Adry05):

Nu prea știu exact sa explic. Dar mi se pare in general mai lent fata de un android (Huawei p30 de ex).

| Adry05 a răspuns (pentru George12356456):

Deloc lol, e mult mai lent Androidu și ești efectiv prima persoană pe care s-o aud vreodată plângându-se de lag pe iphone (când toată lumea îl laudă că nu are lag)

| George12356456 explică (pentru Adry05):

Pai asta e și problema. Am trecut pe iOS pentru ca eram convins ca o sa se miște mai bine decât androidul și sunt cam dezamăgit.

| mastadont a răspuns:

Chiar nu mă deranjează, mai ales că lagul nu ține mai mult de 2 secunde, și asta pe 6s. Mă bucur că nu au aplicațiile lag că atunci ar fi jale.