| Alexandruuuzn a întrebat:

am gasit la mine in PC cateva video care au fost facute cu un telefon mai putin performant,( cred ca sunt de vro 6-7 ani video-urile facute) nici imaginile nu sunt foarte clare dar nu are nici sunet, as putea face ceva ca sa fac imaginile mai clare si sa aduc si sunetul? Mi-ar placea mult daca m-ar ajuta cineva! Mersi.

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Descarca codecurile dupa net.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Poți dar cu softuri profesionale, sau să-ți faci cont pe Youtube, încarci clipurile respective și apoi folosind editorul de acolo le poți ajusta, sau dacă folosești un sistem de operare bazat pe Linux poți încerca Cinelera-Cv.E cam la fel de puternic ca un soft profesional, dar mai greoi de folosit până-i prinzi șmecheria cu măștile(așa le zice). Succes