| ElenaA_3531 a întrebat:

am si eu o intrebare. am un iphone 3g cu jailbreak decodat si mi-am luat evident whatsapp messenger. problema e ca nu imi apar notificarile normal, nici la facebook si viber, si se deconecteaa daca ies din aplicatie. ce trebuie sa fac? m am uitat la setari si le am activat. de ce nu merge?;(

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Elena din cate stiu eu iphone 3g nu are multitasking. Si incearca sa dezinstalezi si sa le bagi din nou si cand intrii pentru prima oara si te intreaba de push notifications dai yes

| cosmin2sun a răspuns:

Depinde de versiunea de soft pe care o ai. Aia face tot. Si la mine e la fel. nu mai imi apar notificari sau alerte din cauza versiunii de soft. Ai nevoie de ultima. In cazul 3G nu stiu care e ultima. Nu incerca din setari ca nu are rost crede-ma! baftawinking