| spiffy97 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am un router Planet WAP-1936A si prind cu o antena wireless, un wireless parolat si securizat cu WPA2. Stiu parola wireless-ului dar nu ma lasa sa ma conectez daca o bag la security WPA - Shared Key. Posibil sa fie de la router, routerul este vechi cam de 5-6 ani.

3 răspunsuri:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Instaleaza Windows xp sp3 si cu siguranta va merge atunci.

| spiffy97 explică (pentru Made_Self_1995):

Folosesc windows 7 nu se poate face sa mearga si pe acest sistem de operare?

| Made_Self_1995 a răspuns (pentru spiffy97):

Sistemul de operare este mai nou ca routerul, de aceea apar conflicte de IP intre router si Calculator, si eu am incercat mai demult si nu a mers nici-o varianta, calculatorul este model nou iar routerul este antic... deci m-am multumit cu winows xp sp3.