| Alexandru230430432 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, am un Samsung Galaxy S4, recent i-am cumparat o baterie deoarece nu se mai aprindea deloc telefonul, am crezut ca e de la baterie, am facut comanda pe gsmnet, a venit bateria tot tot, cand am pus baterie in telefon a vibrat cateva secunde apoi s-a deschis cu numele Samsung Galaxy S4, dar dupa numai da nici un semn, cand il pun la incarcat nu se incarca, nu arata acea baterie nimic, am incercat sa il deschid tot la fel nimic, am incercat sa ii dau un restart din butoane, am tinut apasta pe power buton, home, volume up tot tot, dar tot nu da nici un semn... ce sa fac? de la ce sa fie.

3 răspunsuri:
| TufanelTufis a răspuns:

Se poate sa fie de la placa de baza. nu stiu sigur. cauta pe ebay placa de baza pentru s4, gasesti sigur.

| Cristi13456 a răspuns:

Eu cred că ți s-a dus soft-ul! Il poti resofta te costa in jur de 50 de lei cred, intereseazăte la un service de telefoane!

| VeXxU a răspuns:

Salut,cel mai bine este sa iti duci telefonul la un specialist.