| Loadout a întrebat:

Salut, Am si eu o intrebare. As vrea sa imi cumpar un telefon nou si m-am gandit la Nexus 5. Am vazut ca este Unul dintre cele mai bune telefoane ale momentului. Intrebarea mea ar fi: Merge Bine in Gaming? iar Rom-ul este rapid?

As dori niste pareri despre el daca ar merita sa-mi iau unul

am auzit dela un vanzator de telefoane ca cica ar fi stricacios. Ca se strica repede. se stinge si nu se mai aprinde. Totusi Nu sunt prea sigur daca sa il cred Sau nu.

Multumesc pentru timpul acordat.

1 răspuns:
| IonutLungu a răspuns:

Da.