| simona_1150 a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia N97? E un telefon pe care merita sa dai banii? Stiti telefoane mai bune si mai ieftine?

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu am avut toata viata Nokia, acum un an mi-am cunmpart un N95 si sunt multumita datorita memoriei extraordinare de mari, calitate poze, video, sunet etc.

| Psihoyounger a răspuns:

E interesant, dar mie imi pac Sony Ericsson si Samsung...

| Psihoyounger a răspuns:

E interesant, dar mie imi pac Sony Ericsson si Samsung...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sut foarte bune cel putin nokia unt cele mai rezistente telefoane si cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, cu toate ca nu am avut ocazia sa-l testez, am o parere foarte buna despre el.am de gand sa mi`l cumpar luna viitoare si pot spune ca m`am "documentat" destul de mult. dimensiunile sunt rezonabile, dar greutatea destul de mare. oricum, dupa parerea mea, cei 32 de gb si 5 mp compenseaza defectele acestea.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt bune eu am un N97 de 5 luni si merge bine!

| nero_3218 a răspuns:

Telefon bun si eftin este Nokia 5730, pretsul standart este 280 euro