| 6669 a întrebat:

ce sa aleg dintre un Samsung Galaxy J5 2016 nou sau un iphone 5s?
~~~~~~~~~Dau Funda~~~~~~~~~~~~~~~

Răspuns Câştigător
| zora27 a răspuns:

Eu iți recomand Iphone 5s, il am si eu si este super bun, sa nu mai spun de claritatea imaginei care este superba.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Samsungul e mai rezistent de obicei, depinde acum si ce vrei. Are o prietena J5 de ceva luni si nu are nicio problema cu el, e multumita.

| Robert186 a răspuns:

Ei as alege Samsung j 5 pentru că mise pare a fi mai bun Android decât ios si este mai mare ca iphon5

| Alessiaale433 a răspuns:

Eu iti zic sa alegi Samsung Galaxy J5 is foarte bune telefoanele Samsung eu am Samsung galasy 3 si este foarte bun

| Cuțu2 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ....ai putea sa alegi Samsung-ul.

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

J5 este mai bun

| Silviuandrei12 a răspuns:

Asta e algerea ta. daca iti place androidul ia-ti Samsung daca nu iti place androidul iaati iphon...eu as merge pe android....acum uitate la ce capacitate au bateria lor sau ce te intereseaza procesor, rami, memoria si alege ce ti se potriveste.SA-L STAPANESTI SANATOS

| Tamasag_Nicolae_2001 a răspuns:

Ar fi mai bun un iphone 5s decat un Samsung Galaxy J5 pentru ca cu totii stim ca IOS are un sistem mai bun si mai simplu, iar IOS nu poate fi afectat la fel de repede de virusi ca un dispozitiv care are ca sistem de operare Android. In plus un iphone 5s este mai apreciat, dupa parerea mea, decat un Samsung, si daca ai observat iphone-ul este mult mai utilizat de catre oamenii de afaceri pentru ca este mult mai organizat si mai bun.