| cos96 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce sursa este mai buna cea cu ventilator de 120mm sau cu 2 vent. de 80mm?

Răspuns Câştigător
| LilTunechi a răspuns:

Depinde la ce o folosesti...insa performanta nu tine neaparat de ventilatoare ci de ce este inautnru si ce poate ducebig grin

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu asta conteaza, ci electronica! Ce treaba au ventilatoarele cu sursa? Sunt doar niste ventilatoare!

| cos96 explică (pentru K0sti):

Pai atunci am de ales dintre un Raidmax sau un MS-Tech.

| K0sti a răspuns (pentru cos96):

Foarte bine, alege, te uiti la caracteristici, nu la ventilatoare!

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Cea de la Raidmax este foarte buna
http://bit.ly/1lrJTm3 (link generat de conversion marketing)