| Mihnea2010 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. cum fac ca atunci cand pun o melodie pe telefon sa imi apara artistul albumul si nimele melodiei unde trebuie? sa mi le si sorteze pe albume si artisti cum trebuie. mai am melodii in telefon de genul "Linkin Park- The Catalyst" dar nu le sorteaza si titlul melodiei apare "Linkin Park- The Catalyst" iar la artist scrie necunoscut (ca telefon am un nokia 5310)

2 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Fa treaba asta din calculator cu winamp
deschizi melodia in winamp si dai view file info, apoi completezi tu tot ce trebuie sau mai simplu cauta pe net program special pentru asta mp3tag, eu pe asta il folosesc, pentru ca si mie imi place sa am toata muzica ordonata in telefon, in programul ala poti sa pui si coperta de album, dar nu uita sa dai save dupa ce termini cu melodia, nu la sfarsit de tot pentru ca n`o sa se salveze... bafta

| mimpyan a răspuns:

Cu programul asta: http://www.mp3tag.de/en/