| soccerbaa1231 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Cum fac sa ascund un proces din Task Manager?
Adică să ruleze ca altceva. Dar din cmd dacă se poate. Promit că

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Procesul poarta numele softului sau partii din soft care-l utilizeaza.

| EuDOarSieu a răspuns:

Îi schimbi numele, icon-ul și tot ce mai vrei tu din proprietăți. Dacă vrei să ascunzi ceva și ai windows 10, creezi un desktop nou, care să fie gol și comuți repede de pe unul pe celălalt. Ez.