| SorinelCopilu a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Cum pot curata un video de pixeli? Am un video de familie vechi si este doar de 250p si se vede foarte rau, cum as putea curata imaginea sa arate macar de 480p sa se vada mai clar, exista vreun program sau ceva?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Chiar daca technic schimbi rezolutia, calitatea va ramane aceeasi. Momentan nu exista metode bune de a creste calitatea si rezolutia unui videoclip. Nvidia dezvolta o astfel de technologie, nu stiu cat de buna este si cand va fi disponibila publicului.

Daca doresti, imi poti trimite videoclipul pentru a echilibra nuantele, a stabiliza videoclipul si a creste frame-rateul.