| adys2334 a întrebat:

cum pot face poza la ecranul telefonului ( PrtSk ) mentionez ca am un Sony Xperia J.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ca la orice android, cu 4.0+. Apesi 3-5 secunde in acleasi timp pe volum- si power, in acelasi timp.

| MiraJane a răspuns (pentru sltlp):

Multunesc mult, am si eu Sony Xperia J si nu stiam cum s-o fac.

4 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Cand apesi butonul de on/off nu iti apare optiunea de screenshot?

| TommyLynn a răspuns:

Apasă butoanele BACK și HOME
Ținându-le apăsate, apasă și butonul POWER

| adys2334 explică:

Cand apas butonul de on/off imi apare decat intrerupere alimentare, modul avion si modul general silentios si vibratii