| Joker123456789 a întrebat:

Am și eu o întrebare, dacă cei de la Facebook mi-au dezactivat contul dar încă îmi cere sa confirm identitatea și nu este șters, mai sunt șanse sa-l pot primi înapoi și dacă da cum? Și după cat timp?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți cere sa confirmi identitatea, adică trebuie sa trimiți copie după CI, pașaport, permis conducere, certificat de naștere. În CI trebuie sa fie trecut numele din buletin. Dacă documentele sunt în regula contul va fi reactivat. Timpul numai ei îl știu.

| Joker123456789 explică (pentru anonim_4396):

Deci trebuie sa trimit o poza după buletin sau după certificatul de naștere și sa le o trimit alături de email și numele de pe Facebook vechi într o cerere și după sa aștept?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker123456789):

În mod normal ar trebui sa ai o secțiune imediat după ce încerci sa te conectezi. Îți va cere acolo sa atașezi copie CI.

| Eteda a răspuns:

Daca poti confirma indentitatea il poti primi inapoi. De ex ul cu adresa de email cu care te ai inregistrat, sau cu nr de telefon. Daca n ai nici acces la adresa de email nu l mai poti lua inapoi