| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare! De curand am cumparat un laptop Asus vivobook destul de scump, insa cand am incercat sa fac un apel video mi-am dat seama caci camera web nu este HD ci VGA sad as dori sa stiu daca este posibil sa schimb camera de la laptop cu una HD fara sa fiu nevoit sa folosesc una externa? Multumesc

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Este posibil, dar cel mai probabil o sa-ti anuleze garantia; poti incerca la cei de la care ai cumparat laptopul, sa vorbesti sa vezi ce service autorizat au, si o sa vezi acolo ce, cum, cat te costa. Cea mai ieftina solutie e sa iei o camera externa, e mult mai usor si nu iti trebuie atata bataie de cap De la C270 (150 ron) in sus http://bit.ly/2syNP1W

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu.ori returnezi laptop-ul ai iti iei altul cu camera hd ori iti iei una externa deoarece se vede mai bine oricum pe laptop se vede naspa web camul sj daca este hd

| Tranconoid a răspuns:

Da, poti sa faci asta. Trebuie sa iti comanzi de pe internet

| tiberiutiberiu22 a răspuns:

Ce atata nebunie pentru o camera de laptop. oricum sunt mai slabe decat cele externe deci iti recomand una externa https://www.youtube.com/watch?v=GR6bFhySL8w like si subs please