| Ady21 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. Ma tot uit prin setari dar nu vad! Cum setez atunci cand nu am pe cineva la prieteni acea persoana sa nu poata sa-mi lase like-uri si comentarii? si chiar sa nu poata sa-mi lase mesaje! Fara sa-l blochez! Doar sa nu il am la prieteni si sa nu poata sa-mi lase comentarii, like-uri...si msje! happy Explicatie pas cu pas! happy multumesc

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Te duci in setari, la confidentialitate si dai sa iti vada profilul doar prietenii, nu prietenii prietenilor, si tot asa schimbi la toate, sa comenteze doar prietenii, sa te eticheteze si tot asa happy