| M371n1s7 a întrebat:

Pot face pe facebook sa nu mai vada un prieten ce comentez eu la postari dar fara sa-l sterg sau sau sa-l blochez?

2 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Nu stiu, nu cred..doar daca il scoti de la prieteni! Dar oricum poti da pe optiunea doar eu la o postare si nu o va vedea cam nimenii.(daca nu sti cum se da da-mi mesaj privat) Bafta!winking

| Sissy24032 a răspuns:

Cand postezi ceva trebuie sa dai la confidentialitate si poti seta tu cine vrei sa vada postarea...asa trebuie sa faci mereu altfel nu poti... funda? :*