| LowWw a întrebat:

Salut , am si eu o intrebare ... pot sa conectez o unitate centrala la care am placa video su iesire VGA(de aia albastra sau mai veche stiti voi de care zic pentru monitor) asa , pot sa conectez unitatea la un televizor cu intrare normana? sau cu intrare HDMI? ca nu are vga de monitor normal? exista vreun adaptor sau ceva?

3 răspunsuri:
| katahd01 a răspuns:

Binenteles ca poti conecta unitatea in cazul in care monitorul are intrare VGA

| LowWw explică (pentru katahd01):

Aha, tu raspunzi numa asa?
Eu am intrebat daca poti conecta un vga su hdmi sau intrare de reciver...
sau daca exista ceva adaptor vga/hdmi...nu cred ca a fost chiar asa de greu de inteles intrebarea mea!

| LowWw explică (pentru katahd01):

Da... lasa nu te mai stresa ca am gasit aici: http://www.shopmania.ro/cabluri-si-adaptoare/p-cablu-vga-hdmi-14019271 si chiar se poate...