| alexionita2001 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin mai ciudata. Detin un telefon de la Samsung, acesta fiind A7 2018, ce nu are bixby voice (si nici butonul acela dintr-o parte a telefonului) - (bixby vision si home are). Se poate ca intr-un viitor update sa imi bage Bixby Voice?

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Un dispozitiv vine direct cu *progrămelul*(funcția) instalat.O actualizare software nu aduce nici un program de acest gen Bixby Voice, odată cu ea.Nu este posibil ca în viitor să se introducă așa pentru dispozitivul respectiv.Doar unele din mărci folosesc la anumite dispozitive mai speciale*, funcțiile acestea.
O zi bună și sper să te ajute răspunsul meu!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca aici: http://bit.ly/2Eltmp2
Vezi ca se afla sub carti.