| Sorin_Constantin_2000 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, recent mi-am instalat Windows XP si driverele pentru el insa cand vreau sa joc un joc sau sa ascult muzica se aude acelasi sunet din boxe in unitate cum as putea sa opresc sunetul din unitate am nevoie urgent de raspuns

Evident cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Scoti difuzorul (mufa) din placa de baza! Sau din setarile placii de sunet!

| Tudy000 a răspuns:

Trebuie sa opresti sunetul din unitate,e destul de greu de explicat aici,trebuie sa intrii in programul de sunet de la placa de baza, e un program separat care se intaleaza de obicei cu driverele de sunet, deci fi atent nu volumul de windows, si sa selectezi mufa verde de unde ti-ai legat tu sistemul sau ce ai legat pentru volum adica fata sau spate si atunci automat celalat se va dezactiva singur, daca nu reusesti da-mi un add pe skype si te rezolv eu cu team viewer.