| bogdy20000 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: Se poate reseta un PC in asa fel incat dupa resetare sa aiba doar aplicatiile de la windows si restul datelor care au fost inainte sa fie sterse definitiv?
As vrea sa fac asta la un PC cu windows 10

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Restore. acolo ai doua optiuni sa elimini arhivele personale sau nu. alegi eliminar tot si o sa ramana doar windows cu aplicatiile ce vin incluse. toate programele ce nu apartin windows au sa fie sterse.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

System restore

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Se poate, si se numeste system restore dar merge doar daca i-ai facut backup la windows?

| Catalin_Lacatus_1999 a răspuns:

Se poate cu sistem restore dar ti-as recomanda sati reinstalezi windows-sul.

| bogdy20000 explică:

Si daca as avea eu o cutie de aia de windows 8.1, as putea sa-l reinstalez singur sau trebuie sa merg cu el undeva?