| alex2009 a întrebat:

stiti cand scrii pe Google (ex felicitari 8 martie ) daca pui pe Google litera F deja iti apar cuvintele care le-ai mai cautat si incep cu litera f. Imtrebarea mea este cum pot sa sterg sa nu mai imi apara cuvintele care incep cu litera respectiva? Sper. ca a-ti inteles ce vreau eu

8 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Este o chestie legată de Google, şi nu de cookies, aşadar nu cred că poţi face nimic în acest sens...

| Sოﺁℓε a răspuns:

Poti sa le stergi punan cliclul pe ele si dant de la tasta detete ( scrie ep tasta delete ) nu e cea cu care stergi de obicei este delete sper sa mearga la mine merge

| Sოﺁℓε a răspuns:

A si am uitat la opeara chestia aceasta nu merge numai la mozila

| dof21 a răspuns:

Buna,
Nu poti face nimic in privinta asta. Google nu iti arata acolo neaparat pentru ca tu ai cautat deja ci pentru ca el iti ofera posibilitati, la fel ca si un telefon mobil caruia, atunci cand scrii un mesaj iti ofera posibilitati de cuvinte atunci cand dictionarul nu este inchis.
Seara buna

| brumic a răspuns:

Ai curatat vreodata calculatorul, de cind ai instalat SO? Ia incearca CCleaner si bifeaza "Cookies" inainte de a da "Analyze".

| IepurasulBrunet a răspuns:

Dai pe tasta Delete de deasupra sagetilor.La mine merge. Sper ca ti-am fost de ajutor. Te pup.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei iti apare cand intri de pe opera.incearca mozila sau internet explorer

| L a răspuns:

Da iti apar cele care le-ai mai folosit. dar nu stiu cuum ai putea sa le stergi.`